Bezpieczne okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

O nas

Babee planet to firma wyspecjalizowana w dystrybucji produktów dziecięcych założona w 2019 roku. W naszym portfolio znajduje się 5 starannie wyselekcjonowanych marek. 

Ki ET LA - francuska firma już kilkanaście lat projektuje okulary przeciwsłoneczne dla dzieci i młodzieży. Główna idea, która buduje ducha marki, to troska o dzieci, od dnia narodzin, która umożliwia im nieskrępowaną zabawę, ruch, mobilność i beztroskę w najbardziej energicznym wydaniu.

Każdy detal ma znaczenie.

Inspirowane dziecięcą radością, zabawą i śmiechem małych odkrywców produkty, są przemyślane absolutnie pod każdym względem. Bezpieczne tworzywa, certyfikowane materiały, sprawdzone w każdych warunkach fasony i modele. Zaprojektowane przez Ki ET LA okulary są wygodne, odporne na ciekawość małych rączek i dynamikę najmłodszych klientów.

Od rodziców dla rodziców.

Ki ET LA to marka, która została stworzona przez rodziców. To oni, jak nikt inny, wiedzieli czego potrzebują dzieci i ich rodzice. Dzięki dopracowanym, najwyższej jakości produktom Ki ET LA, rodzice mogą być zupełnie spokojni o bezpieczeństwo pociech, zaś dzieci mogą szaleć i skakać jak lubią najbardziej.

Ki ET LA to marka, która zdobyła serca użytkowników na całym świecie. Poznaj bliżej ich produkty i przekonaj się, że ta wizja dziecięcego świata jest idealnym połączeniem mądrej odpowiedzialności, zrównoważonego podejścia do ekologii, troski o brak zmartwień rodziców i – co najważniejsze – zaspokojenia potrzeb dzieci w każdym wieku!

BIBaDO to brytyjska marka, która powstała z myślą o dzieciach. Jej misją jest sprawienie, aby pierwsze lata życia były dla maluchów i ich mam piękną przygodą, której nie mącą żadne niedogodności. Innowacyjny śliniak i fartuszek 2w1 BIBaDO to niezbędna pomoc dla wszystkich rodziców uczących dzieci samodzielnego jedzenia metodą BLW. Śliniaki BIBaDO zostały wykonane z łatwego w czyszczeniu, w 100% wodoodpornego materiału. Inteligentna konstrukcja śliniaka zapewnia dziecku świetną przygodę z posiłkiem i chroni ubranko przed ubrudzeniam. 

Dzięki unikalnej, zapobiegającej bałaganowi konstrukcji śliniaka BiBaDO, nauka samodzielnego jedzenia staje się wspaniałą przygodą zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. 

SunJelies to producent niezwykłych akcesoriów w stylu vintage, które zdobyły serca użytkowniczek na całym świecie. Świetny design, funkcjonalność i odpowiedzialne podejście marki do świata. 

Timboo Bamboo to producent ręczników i akcesoriów tekstylnych dla najmłodszych. 

Timboo to belgijska firma, której założyciele odkryli w 2005 roku wyjątkowe właściwości tkanin bambusowych. Tak narodziła się bogata kolekcja: ręczniki bambusowe dla niemowląt, otulacze z tkaniny bambusowej, ręczniki z kapturem, poncza plażowe, śliniaki, prześcieradła czy ubranka, które zaskarbiły sobie sympatię rodziców na całym świecie. Sprawdź ofertę Timboo Bamboo. 

Mr and Mrs Tin to producent kultowych zabawek Tin Toy lat 50-tych i 60-tych. Wyjątkowe i unikatowe roboty Mr & Mrs.Tin. Wykonane z miłością i pasją ręcznie wykonane zabawki to unikatowe rękodzieła. 

Wystarczy nakręcić i robot ruszy!

Każdy robot jest wyprodukowany tylko w 2000 sztukach na całym świecie. W zestawie posiadają kartę z numerem seryjnym. Zapakowane w piękne pudełko oraz torbę prezentową. 

 

Zurück zum Blog