Poznaj śliniaki BIBaDO

Poznaj śliniaki BIBaDO

Bibado to marka, która powstała z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Poznajcie śliniak z rękawkami BIBaDO -  śliniak inny, niż wszystkie.

Śliniak do karmienia BLW – sposób na uniknięcie bałaganu

BLW – inaczej baby led weaning lub bobas lubi wybór – to metoda karmienia, której podstawowym założeniem jest danie dziecku swobody wyboru i umożliwienie samodzielnego odkrywania smaków, struktur i konsystencji jedzenia.

BLW ma liczne zalety i w zasadzie tylko jedną wadę... Eksperymenty z poznawaniem jedzenia skutkują bałaganem. Przy czym nieład nie ogranicza się wcale tylko do krzesełka dziecka, jedzenie ląduje bowiem również poza krzesełkiem. Tradycyjne śliniaki okazują się tu niestety bezradne. Jest na to jednak sposób!

Śliniak fartuszek do karmienia BLW – to rewolucyjny produkt, który pozwala zapanować nad bałaganem, zabezpieczając stół lub tackę krzesełka, ubranie malucha i podłogę. 

Jak używać śliniaka BIBaDO? To dziecinnie proste!

 • Posadź dziecko w krzesełku i przypnij je zgodnie z instrukcją.
 • Przełóż ręce malucha przez śliniak i zapnij go na karku.
 • Przypnij przód śliniaka do tacki krzesełka za pomocą rzepów.
 • Ciesz się posiłkiem bez bałaganu 

Śliniak fartuszek BIBaDO – poznaj jego liczne zalety

Wodoodporny śliniak BIBaDO jest dostępny w dwóch wariantach – z krótkim i z długim rękawem oraz w kilku opcjach wzorów i kolorów do wyboru. Konstrukcja śliniaka BLW zaprojektowana została z myślą o wygodzie dzieci i komforcie rodziców:

 • Śliniak jest wyposażony w regulowane paski do krzesełka lub wózka, które pomagają utrzymać malucha w miejscu i zabezpieczają przed przesuwaniem się materiału.

 • W dolnej części śliniaka BIBaDO znajduje się pasek, z pomocą którego można go przyczepić do blatu krzesełka. Dzięki temu jedzenie nie spada - zarówno ubranko, jak i podłoga pozostają czyste i suche.

 • Do rękawów przyszyte zostały troczki, pozwalające na zamocowanie sztućców tego samego producenta (śliniak i sztućce sprzedawane są osobno) – koniec z nieustannym podnoszeniem łyżeczki z podłogi. Mały odkrywca może ćwiczyć swoje nowe umiejętności bez żadnych przeszkód.

 • Wodoodporny i plamoodporny materiał, z którego jest wykonany, pomaga utrzymać śliniak w czystości. Mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, a po większych, można go swobodnie i wielokrotnie prać w pralce. Schnie błyskawicznie, po wypraniu będzie więc gotowy do kolejnego posiłku.

 • Miękka tkanina, z której powstaje śliniak BLW nie ogranicza ruchów dziecka, nie drapie, doskonale dopasowuje się do ciała i sprawia, że maluchowi jest bardzo wygodnie.

 • BIBaDO Coverall został zaprojektowany tak, aby wystarczył na bardzo długo. Uniwersalny rozmiar śliniaka pasuje zarówno na półrocznego brzdąca, jak i trzyletnie dziecko. Co więcej, dzięki opcjom regulacji, pasuje do większości modeli krzesełek do karmienia na rynku.

 • Najwyższa jakość i sprawdzona technologia pozwoliły zadbać również o wytrzymałość śliniaka. Nie straszne mu pranie, suszenie i intensywne użytkowanie. Kupujesz jeden śliniak do karmienia BIBaDO, cieszysz się jego funkcjonalnością przez lata.

 • Docenisz go również kiedy twoje dziecko zacznie eksperymenty z farbami – śliniak fartuszek świetnie się sprawdza również przy wszystkich zabawach i pracach plastycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą śliniaków i innych akcesoriów BIBaDO.

 

Zurück zum Blog