Nowość BIBaDO! Dwuetapowa łyżeczka Dippit

Nowość BIBaDO! Dwuetapowa łyżeczka Dippit

Dwuetapowa łyżeczka pozwala dziecku odkrywać smaki za pomocą końcówki do nabierania pokarmów. Gdy dziecko będzie gotowe, może zacząć nabierać jedzenie przy użyciu głęboko wyprofilowanej łyżeczki.

Końcówka do nabierania pokarmów ma unikalny kształt, aby wspierać rozwój zmysłów w jamie ustnej i jest idealna do jogurtów, kaszek i przecierów, a także idealnie sprawdzi się jako gryzak!

Dwuręczna łyżeczka dla niemowląt

Ergonomiczne i innowacyjne dwie rączki ułatwiają kontrolę - więcej jedzenia trafia do ust dziecka. Dzięki łyżeczce posiłki stają się szybsze i łatwiejsze. Zaprojektowana z miłością, aby dać dziecku niezależność, zanim rozwinie się u niego kontrola nadgarstków.

Promuje niezależność i samodzielne spożywanie posiłku

Niezależna eksploracja jedzenia przez dziecko jest fantastyczną okazją do wspierania rozwoju sensorycznego, koordynacji ręka-oko, rozwoju mięśni jamy ustnej oraz prawidłowego chwytu. Opracowana z udziałem ekspertów, rodziców i dzieci. Finalista nagrody za innowacyjność przyznawanej przez Baby Products Association. "Największa innowacja w karmieniu dzieci, jaką kiedykolwiek widziałam" Clare Pidgeon, pediatryczna terapeutka zajęciowa.

Przygotowanie małych ust do spożywania pokarmu

Dippit® to unikalna dwuręczna, dwustopniowa łyżeczka. Jest to pierwsza łyżeczka, wspierająca samodzielne odkrywanie nowych smaków i konsystencji podczas odstawiania od piersi. Dippit™ pozwala dziecku płynnie przechodzić od łyżki do poznawania smaków do łyżeczki tradycyjnej.

Dippit® został wybrany jako finalista w konkursie Innovation Award przyznawanym przez Baby Products Association. Zaprojektowany przez ekspertów i rodziców innowacyjny, ergonomiczny kształt pozwala niemowlętom rozwinąć chwyt i poprawić koordynację ręka-oko. Dippit® to pierwsza łyżeczka dla dzieci, która umożliwia dwuręczne podejście do karmienia.

Łyżeczka Dippit dostępna jest w zestawie dwóch sztuk w naszym sklepie i u naszych partnerów.

LINK

Zurück zum Blog