Odkryj prehistoryczny świat z zestawem Dino World XL - 50 elementów!

Odkryj prehistoryczny świat z zestawem Dino World XL - 50 elementów!

Czy Twoje dziecko marzy o podróży w czasie do ery dinozaurów? Przygotuj się na niesamowitą przygodę z zestawem Dino World XL - 50 elementów Magna-Tiles! Ten wielki zestaw magnetycznych klocków to świetna zabawa dla małych paleontologów i entuzjastów dinozaurów, którzy pragną tworzyć niezapomniane konstrukcje!

 

Zestaw Dino World XL zawiera wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko, aby odkryć fascynujący świat prehistorii! W skład zestawu wchodzi 6 unikalnych dinozaurów Magna-Tiles® (T-Rex, Brachiozaur, Triceratops, Velociraptor, Stegozaur i Pteranodon), które mają ruchome części i unikatowe kolory. Dodatkowo, w zestawie znajdują się największe kafelki magnetyczne oraz nowatorskie, magnetyczne drzewa.

Dzięki tym ogromnym, tropikalnie wzorowanym płytkom, dzieci będą mogły tworzyć największe budowle w prehistorii Magna-Tiles! Zabawa w udawanie nigdy nie była tak ekscytująca i pełna wyobraźni!

Wszystkie elementy zestawu Dino World XL są kompatybilne z innymi produktami Magna-Tiles®, co pozwala na jeszcze większe możliwości budowania. Dbając o bezpieczeństwo dzieci, klocki Magna-Tiles są wykonane z nietoksycznego, przeźroczystego tworzywa MABS, wolnego od BPA, ftalanów i lateksu. Magnesy są starannie dobrane, aby dzieci mogły łatwo je rozdzielać, co zapewnia bezstresową i przyjemną zabawę.

Zestaw Dino XL 50 elementów kupisz TUTAJ.

Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem Dino World, warto sprawdzić również popularny zestaw Dino World 40-elementowy LINK oraz zestaw figurek Dinos LINK

Zestaw Dino World XL to doskonałe narzędzie do wspierania kreatywności i nauki poprzez zabawę. Daj swojemu dziecku możliwość odkrycia fascynującego świata dinozaurów i pobudzenia wyobraźni z tym niesamowitym zestawem. Nie czekaj dłużej i spraw radość swoim pociechom - Dino World XL czeka na Was!

Wszystkie zestawy Magna-Tiles kupisz TUTAJ.

Zurück zum Blog